Komatsu forkliftler FD25T-17

Komatsu forkliftler FD25T-17

Komatsu forkliftler FD25T-17

Komatsu, iş makineleri alanının yanı sıra endüstriyel alan için ürettiği forkliftleriyle de Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri durumundadır. Komatsu, akülü ve dizel forklift modelleriyle, deponuzun ve yükünüzün yapısına göre geniş bir güç aralığı ve çeşitlilik sunar.

Diğer tüm Komatsu ürünlerinde olduğu gibi Komatsu forkliftler de güç ve dayanıklılık özelliğiyle uzun yıllar sağlamlığını korur ve yüksek performansla çalışır. Komatsu forkliftler uzun vadede sağladıkları verimli çalışma, düşük bakım maliyetleri ve performansları sayesinde işletme maliyetlerini minimize ederler.

Komatsu forkliftler, 3 yıl 3000 saat Temsa İş Makinaları garantisi güvencesi altındadır.  Geniş garanti süresi, düşük işletme maliyeti ve yüksek 2. el değeri ile Komatsu forkliftler daha satın alırken kazanmanızı sağlar.

Komatsu tarafından tasarlanan ve üretilen bu forkliftlerin komponentleri mükemmel bir uyum içinde çalışarak yedek parça ve onarım maliyetlerinizi en aza indirir.

Zor saha koşulları ve bozuk zeminlerde dahi yüksek performansla maksimum verim sağlayan Komatsu forkliftler, en iyi görüşü ve kontrolü sağlayan sağlam kabinleri ile iş güvenliği konusunda riskleri azaltır.

Komatsu forkliftler, servis ve yedek parça konusunda Türkiye’nin birçok noktasında bulunan bayilerinin oluşturduğu yaygın servis ağı ile Temsa İş Makinaları güvencesi altındadır.


Motor Gücü
34,2 kW / 46 HP @ 2200 dev/dak, 162 Nm @ 1500 dev/dak
Standart Donanım
Side Shifter(çatal kaydırıcı), yük korkuluğu, ön-arka aydınlatma, stop, sinyal ve geri vites lambaları, gösterge paneli (yakıt seviye, su sıcaklık, yağ basınç, çalışma saati, şarj uyarı), KAPS (Komatsu dizaynı, hidrolik silindirli direksiyon sistemi), TORQFLOW şanzıman için filtre ve soğutucu, Geri vites ikaz sireni, Dikiz Aynası, Emniyet Kemeri, Dual Floting: Kabin Vibrasyonu önleyici sistem, Korumalı tilt silindiri, Yeni tip operatör koltuğu, Yağmur ve güneşe karşı operatörü koruyan platform.
Kaldırma Kapasitesi
2.5 ton
Motor Türü :   Komatsu - Dizel - 4D92E
Yerdeki Yükseklik: 2145 mm
En Üsteki Yükseklik : 3960 mm
Serbest Kaldırma Yüksekliği : 155 mm
Çatal Ölçüsü : 40x120x1200 mm
Tekerlek Tipi : Havalı Siyah
Dönüş Yarıçapı : 2240 mm
Makine Ölçüleri : 3680kg- (2580x1150x2110)mm
Fren Sistemi : Ayakla/ Hidrolik